Conditie


Transport la nivel mondial
Gratuit De Returnare
Suport 24/7

Orientek Fibre Curat TCC-550 Conector de Fibra Optica Curat Optice, Casete Instrument Curat SC/FC/ST/LC/MU/PC/APC

SKU: a1083

Orientek Fibre Curat TCC-550 Conector de Fibra Optica Curat Optice, Casete Instrument Curat SC/FC/ST/LC/MU/PC/APC 5 5 2 Recenzii

64.40lei

Descriere produs
Etichete

sfârșitul strălucire fibra optica, fibre instrument, otdr tr600, fibre de plastic, st autocolant, stripper fibra optica, fc conectori, Core 2 cablu de fibra optica, curatare optica, fibra optica instrument.

Orientek TCC-550 Conector de Fibra Optica Curat Optice, Casete Instrument Curat

Despre orientek:


  • Origine: NC(de Origine)
  • Nume De Brand: orientek
  • Numărul De Model: TCC-550
  • Certificare: NICI unul

5

2 Recenzii

Scrie o recenzie
5: 5

Just stunning!

2020-12-16 - Arielortega

5: 5

The Item was in perfect condition, and it has exceed my expectation, great quality.

2020-12-08 - Kenyonj1

Legate de produse

Legate de

1 Pereche HTB-GS-03/B Gigabit Fiber Optic Media Converter 10/100/1000Mbps Modul Single Fiber SC Port Extern de Alimentare X6HA

100% de brand nou și de înaltă calitate OOTDTY Caracteristică: Sprijini comuta între 1000Base-T și 1000Base-SX/LX. 1*1.25 Gbps full-duplex cu port de fibra si 1*1000M Ethernet port. Fiecare port are complet LED Indicator luminos pentru instalare, punere în funcțiune și întreținere. Suport 9K Jumbo de Pachete. Sprijin

vanzare

125.02lei 96.26lei

Legate de

OTDR Lansa cutie de cablu de Test prelungitor la fața locului Orb Dead zone eliminator de fibră optică Sari caseta de sârmă SC/APC-LC/UPC 500M 1km2km

OTDR de Testare Cablu de Extensie OTDR Lansa Cablu ★ folosit în Principal de a face pentru zona moartă de OTDR-uri de testare.Nu există nici o fuziune comun în miez de fibre.Acesta este mic în dimensiuni, lumină în greutate și ușor de transportat. ★ modul single (9/125), multimode (62.5/125) ★ Lungime de 1KM ★ pierderea este mai mică decât sau egală cu

vanzare

613.78lei 313.03lei

Legate de

YOUYSI Nou de Înaltă precizie OPM&VFL 1MW 10MV 15MW 20 MW 30MW 50MW FTTH Cablu Optical Power Meter Tester

YOUYSI Nou de Înaltă precizie OPM&VFL 1MW 10MV 15MW 20 MW 30MW 50MW FTTH Cablu Optical Power Meter Tester Descriere Produs Numele produsului OPM&VFL integrat mașină de Undă de 800-1700nm Conector FC/SC Detector de tip InGaAs de Măsurare -70~+10dBm incertitudine de ±5% Standard de lungime de undă 850,980,1300,1310,1490,1550,1625(nm), rezoluție de

vanzare

55.38lei

Legate de

4 în 1 RJ11 RJ45 USB BNC LAN Tester de Cablu de Rețea Cabluri Tracker Detector Multi-funcția de Tester

Caietul de sarcini: Cablu Testat: UTP și STP cabluri LAN, încheiată în RJ-45 conectori de sex masculin (EIA/TIA 568); RJ-11 cabluri cu conectori de sex masculin, de la 2 la 6 conductoare instalate; cabluri USB Tip cu Un televizor cu mufă la un capăt și de tip B pătrat Mufa de la celălalt capăt; BNC cabluri cu conectori de sex masculin Defectele Indicate:

vanzare

71.27lei 42.03lei